Teslimat ve İade Koşulları


İnternet sitemizden satın aldığınız ürünü hiçbir gerekçe göstermeden, kargoya verilmesinden sonraki 10 gün içerisinde iade edebilirsiniz. İadenizi isteğinize göre değişim, hediye çeki veya para iadesi şeklinde gerçekleştirebiliriz.

İade işlemini yapmak için,

1) adamnatura@adamnatura.com.tr E-posta adresine Sipariş Numaranızı ve iade işlemi karşılığındaki talebinizi yazın.

2) Size geri yollayacağımız e-posta içindeki Kargo Cari İşlem Kodumuzu belirterek;

Adresimize iade edeceğiniz ürünü eksiksiz, orijinal faturası ile, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle,  gönderdiğinizden emin olunuz.

İade kargonuz tarafımıza ulaştıktan sonra size bir bilgi e-postası gönderiyor ve ürün bedelini ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza ya da hesabınıza iade ediyoruz. İadenizin ekstrenize yansıma süresi, bankanıza bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yapıldıysa, 3 iş günü içerisinde geri ödemesini yapabiliyoruz.

Belirteceğimiz kargo şirketlerinin dışındaki  karşı ödemeli gönderileri, şirketimiz tarafından teslim alınamamaktadır.

Adamnatura siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Satın almış olduğunuz ürün, kargoya 2 gün içerisinde verilir. Teslimat süresi, siparişinizin kargoya verilmesinden itibaren 2-5 iş günüdür. 

Siparişiniz belirttiğiniz teslimat adresine veya sizin belirttiğiniz kişiye teslim edilir. Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaştırılması için lütfen adres bilgilerini mümkün olduğu kadar açık yazınız.

Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacaksınız.

Adres değişiklikleri, sipariş bilgileri ve takibi için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Siparişinizi iptal etmek için ise, sipariş etmiş olduğunuz ürün kargoya verilmeden 2 saat önce  iptal talebiniz tarafımıza bildirilirse iptal işlemi gerçekleştirilir.

Image
Image
Image